WBSS Muhammed Ali Kupasının Bu Sezon İlk Maçları Yapıldı. İşte Sonuçlar…

Bu sene ikincisi yapılan Muhammed Ali Kupası – World Boxing Super Series (WBSS) turnuvasının ilk karşılaşmaları Japonya’nın Yokohama şehrinde yapıldı. Karşılaşmalar, DMAX den canlı olarak yayınlandı.

Japon Naoya Inoue (16-0-0) WBA Dünya Horoz Siklet kemerini ilk kez korumak için Dominikli Juan Carlos Payano’nun (20-1-0) karşısına çıktı. Henüz 70. saniyede Inoune’nin sadece 2 yumruğu ile yere düşen Payano tekrar kalkamadı. Inoue bu zaferi ile bir sonraki tura yükselmiş oldu. WBSS Japonya boks gecesinin diğer önemli maçında WBA Süper Hafif Siklet kemeri için Kiryl Relikh (22-2-0) ile Eduard Troyanovsky (27-1-0) karşı karşıya geldi. 12 round’un sonunda Relikh maçı puan ile kazanarak üst tura yükselmiş oldu.

Bir sonraki WBSS maçları 20 Ekim 2018 Cumartesi tarihinde Amerika’nın Florida eyaletindeki Orlando Şehrinde CFE Arena’da yapılacak. Maçlar yarı ağır siklette geçen sene de Muhammed Ali Kupası’na katılan Yunier Dorticos ile Mateusz Masternak arasında ve horoz siklette IBF kemeri için Emmanuel Rodriguez ile Jason Moloney arasında yapılacak.

Gecenin tüm maçların sonuçlarını aşağıda görebilirsiniz:

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Yorumlardan Haberin Olsun  
Bildir

Bize Yazın

Öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli.

Gönderiliyor

© Tüm Hakları Saklıdır 2018 | Boks Türkiye

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account