Pacquiao & Broner Kapışmasına Sayılı Günler Kaldı

Manny Pacquiao & Adrien Broner 19 Ocak Cumartesi günü WBA yarı orta siklet kemeri için Las Vegas MGM Grand’da karşı karşıya gelecekler. 29 yaşındaki Broner’ın (33-3-1, 24 nakavt) az da olsa boy ve uzanma mesafesi avantajı olacak, ayrıca 11 yaş genç fakat bu kriterler 40 yaşındaki tecrübeli efsane boksör Pacquiao’yu (60-7-2, 39 nakavt) yenmeye yetmeyebilir.

Bu maçın önemini artıran ortadaki kemer ve ikisinin de 5 yıldızlı boksör olması haricinde 16 Mart’da gerçekleşecek Mikey Garcia & Errol Spence Jr. maçının galibiyle bu maçın galibinin karşılaşabilecek olması. Fakat Pacquiao & Broner maçının yakın bir sonuçla bitmesi halinde rövanşı da olabilir Çünkü bu dörtlüden Broner, Pacquiao ve Spence’in promotörü Al Haymon. Kısacası önümüzdeki günlerde yarı orta siklette bizi boksa doyacağımız heyecanlı maçlar bekliyor demektir.

Broner Pacquiao’yu bir yumrukla nakavt edebileceğini söylerken, Pacquiao ise Broner’i zaten geçtiğini düşünerek bir sonraki karşılaşmasında Garcia ve Spence Jr. maçının galibini istiyor.

Bu durum gösteriyor ki önümüzdeki günlerde hafif siklet ile süper yarı orta sikletin zirvelerindeki boksörlerin çok iyi maçlarını izleyecek ve tarihi kapışmalara şahit olacağız.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum sayısı
0 Cevap sayısı
0 Takipçiler
 
En çok ilgi gören yorum
En son yorumlar
1 Yorumlayan yazar sayısı
Tek Kral Deontay Wilder Son yorum yazarları
  Yorumlardan Haberin Olsun  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Tek Kral Deontay Wilder
Üye
Tek Kral Deontay Wilder

ne kadar sevmesemde bronerin yenmesini istiyorum

Bize Yazın

Öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli.

Gönderiliyor

© Tüm Hakları Saklıdır 2018 | Boks Türkiye

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account