Araç çubuğuna atla

Golovkin Yenilgisiz Szeremeta ile Ringe Çıkıyor

Bu gece hepimizin tanıdığı Kazak boksör Gennadiy Golovkin ile yenilgisiz Polonyalı Kamil Szeremeta ile karşılaşacak.

38 yaşındaki tecrübeli boksör Golovkin (40-1-1 35 Nakavt), sahibi olduğu IBF ve IBO dünya şampiyonluk kemerlerini 31 yaşındaki Szeremeta’ya (21-0 5 Nakavt) karşı korumaya çalışacak. Szeremeta ise kariyerindeki en büyük maça çıkıyor. Maç tartısında Golovkin 72.21 kg gelirken rakibi 72.12 kg geldi. Boks gecesinin yeri ise Amerika, Florida, Hollywood’da bulunan Seminole Hard Rock Hotel and Casino’da gerçekleşecek. Gecenin promotörleri GGG Promotions’dan Gennadiy Golovkin ile Matchroom Boxing’den Eddie Hearn.

Golovkin, Saul Alvarez’e kaybettiği IBF kemerini 14 ay önce orta sikletin önemli boksörü Ukrayna’lı Sergiy Derevyanchenko’yu yenerek yeniden almıştı.

Golovkin’in seçtiği rakip Szeremeta, GGG hayranları tarafından zayıf bir rakip olarak görülerek eleştirildi. Golovkin 21. kez kemer koruma maçına çıkacağı göz önünde bulundurularak bu konuda rekor kırmak istediği için rakip zayıf seçtiği iddia edildi. Hayranları Golovkin’i Alvarez gibi bir üst siklete yani süper orta siklete çıkarak önemli boksörler ile maç yapmasını bekliyor. Bu hafta sonu Alvarez de süper orta siklette İngiliz Callum Smith ile ringe çıkacak.

Golovkin – Szeremeta gecesinin alt kartındaki gecenin diğer önemli maçı ise süper orta sikletin yükselen yıldızı 25 yaşındaki Kazak Ali Akhmedov (16-0 12 Nakavt) ile Ekvatorlu yenilgisiz 31 yaşındaki tecrübeli boksör Carlos Gongora maç yapacak.

HOLLYWOOD BOKS GECESİNİN TÜM MAÇLARINI BOXREC’de GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN…

Etkinlik bizim saatimize göre 01:00 ‘de başlayacak. (19.12.2020 Cumartesi)

ETKİNLİK SONA ERDİĞİ İÇİN CANLI YAYIN LİNKİ KALDIRILMIŞTIR.

GOLOVKIN – SZEREMETA MAÇI TARTISI
GOLOVKIN – SZEREMETA BOKS GECESİ TARTI GÖRÜNTÜLERİ VE BASIN SUNUMUNUN TAMAMI