Beşiktaş ve Fenerbahçe Boksta Karşı Karşıya Geldi

Spor Toto Türkiye Boks Ligi 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde Ankara’da başladı. İlgili şampiyona 12 Ağustos 2018’de İstanbul’da sona erecek.

Türkiye’de ilk olan Spor Toto Türkiye Boks Ligi’n de 12 takım mücadele etmekte. Ankara, İstanbul, Hatay, Mersin, Malatya, Samsun, Osmaniye, Kayseri ve Erzurum’da gerçekleşen müsabakalarda Türkiye’nin dört bir yanından katılan boksörler karşılaşıyor. Organizasyonun Türkiye’de gençlerin boksa ilgi duymasını ve tanımasını hedeflemekte, ayrıca bu organizasyon ile boksörlerin daha sık maç yapması ve tecrübe kazanması, uluslararası müsabakalara daha hazır çıkması sağlanacak.

10. hafta Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüplerinin liderliği ile devam etmekte.

Spor Toto Türkiye Boks Ligi’ni kazanacak takım ligin ilk şampiyonu unvanını da taşıyacak. Son hafta karşılaşmaları İstanbul 50.Yıl Voleybol Salonunda 12 Ağustos Pazar günü saat 12.00’de başlayacak. Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki müsabakalar ise saat 21.00’de başlayacak ve Fenerbahçe TV‘den canlı olarak yayınlanacaktır.

Tüm spor sevenler ve Spor Toto Türkiye Boks Liginin “İLK ŞAMPİYONUNUN” belirleneceği tarihi anlara tanıklık etmek isteyen herkes organizasyona ücretsiz olarak davetlidir.

Spor Toto Türkiye Boks Ligi Puan Durumu

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Yorumlardan Haberin Olsun  
Bildir

Bize Yazın

Öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli.

Gönderiliyor

© Tüm Hakları Saklıdır 2018 | Boks Türkiye

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account