Anthony Yarde Rakibi Sequeira Karşısında Zorlanmadı

Dün gece Walter Gabriel Sequeira İngiltere Essex, Brentwood’da, Brentwood Centre gerçekleşen boks gecesinde Anthony Yarde (16-0-0) WBO Inter-Continental hafif ağır siklet kemeri için Arjantinli Walter Gabriel Sequeira ile karşı karşıya geldi. 4. round da rakibine 3 kere saydıran Yarde teknik nakavt ile maçı kazandı. Bu galibiyet ile 27 yaşındaki Yarde 17. galibiyetini almış ve 16. nakavtını yapmış oldu. Walter Gabriel Sequeira daha önce 26.02.2016 tarihinde Avni Yıldırım ile karşılaşmış ve 12 round sonunda Avni maçı puanla kazanmıştı.

WBO’da Yarde 2. sırada bulunuyor, birinci sırada ise Amerikalı Marcus Browne bulunuyor. WBO’da kemer sahibi ise Kolombiyalı Eleider Alvarez. Yarde’nin bir sonraki maçı merak konusu.

Gecenin bir diğer maçında yarı orta siklette iki İngiliz Johnny Garton ve Gary Corcoran İngiltere yarı orta siklet kemeri için karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen karşılaşmada Johnny Garton 11. roundda teknik nakavt ile kazandı.

Ağır sikletin yükselen isimlerinden Nathan Gorman ise Kamil Sokolowski ile karşılaştı. 8 round süren karşılaşmada Gorman kazandı fakat 4 maçlık nakavt serisi sona ermiş oldu.

Gecenin en zevkli karşılaşmalarından biri süper orta siklette iki yenilgisiz İngiliz 20 yaşındaki Zak Chelli ve 30 Umar Sadiq arasında yapıldı. Chelli maç içerisinde knockdown yaptığı rakibini 8. roundun sonunda puan ile yendi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Yorumlardan Haberin Olsun  
Bildir

Bize Yazın

Öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli.

Gönderiliyor

© Tüm Hakları Saklıdır 2018 | Boks Türkiye

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account